Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2020 18:18
Razer Wolverine v2
1888V

Razer wkracza w nową generację. Razer Wolverine V2 dla Xbox Series X|S stawia na autorską technologię

Razer zaprezentował nowy kontroler do Xboksów. Razer Wolverine V2 ulepsza pierwotną koncepcję oferując graczom niespotykane wcześniej wrażenia. Firma rozbudowuje swoją technologię, by zapewnić jak najlepsze wrażenia i wyjątkową precyzję podczas rozgrywki.

Razer to jedna z firm aktywnie wspierających sprzęt Microsoftu. Już wcześniej mieliśmy okazję zaprezentować listę urządzeń kompatybilnych z dwoma generacjami Xboksów, pokazaliśmy Razer Kaira Pro, ale to nie koniec. Korporacja ujawniła Razer Wolverine V2.

Inżynierowie w przypadku nowego kontrolera stawiają na autorską technologię – firma wykorzystała nowe przełączniki Mecha-Tactile, które zostały zaimplementowane w przyciskach oraz w d-padzie. Firma zadbała także o ulepszoną ergonomię i odpowiednie wyprofilowanie urządzenia. Gracze skorzystają także z antypoślizgowego, gumowego wykończenia:

„Opatentowane przez firmę Razer przyciski Mecha-Tactile, odpowiadające za akcję, charakteryzują się żywotnością działania wynoszącą 3 miliony kliknięć, dzięki czemu będą bezawaryjnie służyć przez bardzo długi czas. Punkt aktywacji klawisza na poziomie zaledwie 0,65 mm zapewnia o 35% szybszą rejestrację wciśnięć niż w przypadku standardowych przycisków membranowych. Aby pokazać swój prawdziwy potencjał w grach, każdy przycisk jest precyzyjnie dostrojony pod kątem precyzji działania.”

Razer Wolverine V2 został także wyposażony w dwa programowalne przyciski wielofunkcyjne, które można konfigurować za pomocą oprogramowania Razer Controller Setup dla Xbox. Na plecach urządzenia znajdziemy także dwa przełączniki, dzięki którym można ograniczyć skok obu triggerów.

Razer Wolverine V2 został wyceniony na 119,99 euro.

Razer Wolverine V2 - 1

Razer Wolverine V2 - 2

Razer Wolverine V2 - 3

Źródło: Informacja prasowa: Kool Things

Tagi: Razer Razer Wolverine Razer Wolverine V2 xbox