Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2020 15:26
Shadow Complex Remastered
647V

Wsteczna kompatybilność na PS5 rośnie. Shadow Complex Remastered już działa na konsoli Sony

Sony prezentując szczegóły wstecznej kompatybilności na PS5 potwierdziło krótką listę gier, które nie będą działać na next-genowej konsoli. Na zestawieniu pojawiło się Shadow Complex Remastered, ale już teraz możemy bez problemu zapoznać się z pozycją.

Sony długo nie prezentowało szczegółów dotyczących wstecznej kompatybilności PS5, ale w październiku otrzymaliśmy w zasadzie kompletną wiadomość – PlayStation 5 od premiery otrzymało dostęp do ponad 4000 gier. Firma ujawniła także małą listę pozycji, które nie działają na nowej konsoli, ale korporacja zaznaczyła, że sporo może się zmienić, ponieważ deweloperzy mogą dopracować produkcje.

Autorzy Shadwen potwierdzili, że nie mogą już nic zrobić, ale za to zespół odpowiedzialny za Shadow Complex Remastered dopracował pozycję. Gracze potwierdzają, że tytuł już działa i można go normalnie załączyć.

Gdzie leżał problem? Twórcy nie skomentowali sprawy, ale przygotowali aktualizacje, która najwidoczniej zajęła się problemem dostrzeżonym przez Japończyków. Jest to na pewno miła wiadomość dla fanów wstecznej kompatybilności, którzy mogą mieć pewność, że zagrają na PS5 w kolejny tytuł z biblioteki PS4.

Tagi: Chair Entertainment Epic Games Shadow Complex Remastered