Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.11.2020 15:38
PS Plus Collection x PlayStation 5
3942V

PS Plus Collection promowany przez Sony. Świetny zestaw gier dla klientów PS5

Redakcja PlayStation Access opublikowała materiał promujący PS Plus Collection i trzeba przyznać jedno – Sony zadbało o kapitalny zestaw gier, który będzie dostępny dla wszystkich klientów PS5 korzystających z abonamentu PlayStation Plus. Zobaczcie materiał i przygotujcie się na produkcje.

Sony w zeszłym tygodniu potwierdziło mocną ofertę PlayStation Plus na listopad i obok gier na PlayStation 4 i pierwszego tytułu z PlayStation 5, japoński producent opublikował ostateczną listę PS Plus Collection. Zestawienie zostało rozbudowane o dwie pozycje i teraz wszyscy gracze mogą szykować się na świetne gry w ramach jednego abonamentu.

Tytuły z PS Plus Collection będą ulepszone, więc możemy liczyć na większą liczbę klatek na sekundę czy też skrócone czasy ładowania. W przypadku Sony, deweloperzy muszą zadbać o stosowne aktualizacje, ale kolejni deweloperzy potwierdzają wykorzystanie możliwości PS5 – wczoraj autorzy Days Gone opublikowali dobre informacje.

Trzeba przyznać, że PS Plus Collection będzie świetną opcją dla wszystkich graczy, którzy ominęli PlayStation 4 i teraz na start PS5 zgarną zestaw bardzo mocnych tytułów – będzie to na pewno świetna szansa, by nadrobić kilka historii i przygotować się na kolejne next-genowe pozycje szykowane na PlayStation 5.

Źródło: YouTube.com

Tagi: playstation 5 playstation plus ps plus PS Plus Collection PS5 Sony