Obsługa X360 bez pada i pilota - Kinect w akcji

Gry
1665V
Obsługa X360 bez pada i pilota - Kinect w akcji
Bartosz Dawidowski | 23.06.2010, 05:37

Wielu graczy miało duże zastrzeżenia, co do line-upu gier dedykowanych Kinectowi, które zostały zaprezentowane podczas konferencji Microsoftu. Ciekawsze niż same gry dla sporego grona osób okazało się wydawanie poleceń konsoli poprzez gesty i głos. Zobaczcie jak taki interfejs działa.

Wielu graczy miało duże zastrzeżenia, co do line-upu gier dedykowanych Kinectowi, które zostały zaprezentowane podczas konferencji Microsoftu. Ciekawsze niż same gry dla sporego grona osób okazało się wydawanie poleceń konsoli poprzez gesty i głos. Zobaczcie jak taki interfejs działa.xxxxx


Mamy dla Was dokładną prezentację możliwości kontroli X360 poprzez Kinecta. W poniższym materiale przedstawiciel Microsofu pokazuje, jak Kinect przjmuje rolę interfejsu konsoli. Pilot, a nawet joypad, przestają być w ogóle potrzebne. Wygląda to całkiem fajnie, prawda? Za cenę 150 dolarów wymagamy jednak trochę więcej od tego hardware'u. Oby Microsoft szybko zapewnił nam gry, które usprawiedliwią zakup Kinecta. Child of Eden to w tej chwili właściwie jedyny porządny argument przemawiający za nabyciem nowego sprzętu.

 

 

Źródło: własne

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper