Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.11.2020 21:07
CrossfireX
857V

CrossfireX nie zadebiutuje w terminie. Posiadacze Xboksów muszą zaczekać

Nie mamy najlepszych informacji dla graczy, którzy liczyli na tegoroczną premierę CrossfireX. Twórcy potwierdzili fatalną wiadomość i przełożyli debiut swojej gry. Tytuł trafi na Xboksy dopiero w przyszłym roku.

O Crossfire X słyszymy od 2016 roku. Za produkcję w zasadzie odpowiadają dwa studia: Smilegate przygotowuje tryb sieciowy, a Remedy Entertainment dba o fabularną kampanię. Amerykańska korporacja zaprezentowała już sieciową rozgrywkę, a nawet ostatnio mogliśmy spojrzeć na kawał ciekawego materiału z trybu dla pojedynczego gracza.

Według ostatnich informacji, CrossfireX miało zadebiutować w 2020 roku, ale brak konkretów sprawiał, że duża część graczy spodziewała się opóźnienia premiery. Tak też się stało – deweloperzy potrzebują więcej czasu z powodu pandemii.

Studio nie podało konkretnej daty premiery, ale warto zwrócić uwagę, że CrossfireX jest kolejnym tytułem (po Medium), który nie trafi na Xboksy w 2020 roku. Miejmy nadzieję, że w następnych miesiącach Microsoft będzie miał więcej szczęścia do promowanych przez korporację produkcji.

Źródło: Twitter: PlayCrossfireX

Tagi: CrossFire X Smilegate Entertainment Xbox Game Studios