Iza Łęcka Iza Łęcka 19.11.2020 11:04
Bogdan Boner: Egzorcysta
2633V

Bogdan Boner: Egzorcysta na Netflix. Platforma zaprezentowała pierwszy zwiastun

Bartosz Walaszek prezentuje nową produkcję na platformie Netflix. Obecnie twórca „Blok Ekipy” współpracuje z gigantem streamingowym, czego owocem jest serial animowany. „Bogdan Boner: Egzorcysta” został przedstawiony na pierwszym zwiastunie.

„Egzorcysta” był rozwijany przez Bartosza Walaszka od 2017 do 2019 roku, będąc początkowo emitowany na Showmaxie. Platforma już od pewnego czasu nie jest dostępna w Polsce, jednak od grudnia ubiegłego roku prace polskiego twórcy trafiły na Netflix.

Wiele na to wskazuje, że platforma dalej planuje kontynuować perypetie charyzmatycznego egzorcysty, dlatego też zapowiedziano „Bogdan Boner: Egzorcysta”. Najpewniej możemy przygotowywać się na zupełnie nowy sezon, ale jak dotąd Netflix nie przedstawił żadnych szczegółów:

„Żaden demon nie jest bezpieczny, ponieważ Bogdan Boner, kochający alkohol, samouk egzorcysta do wynajęcia, powraca z bardziej pomysłowymi, obscenicznymi i śmiertelnymi czynami.”

Premiera „Bogdan Boner: Egzorcysta” odbędzie się 3 grudnia. Przypomnijmy, że "Egzorcysta" był serialem animowanym poświęconym przygodom Bogdana Bonera, który dorywczo zajmował się pozbywaniem wszelkich niebezpiecznych kreatur i unieszkodliwianiem zjawisk paranormalnych. Produkcja nawiązywała do wielu filmów grozy, w satyryczny sposób przedstawiając polskie społeczeństwo.

Niedawno Netflix zapowiedział najnowszy polski serial "Otwórz oczy". Od kilku dni znamy również wstępną listę nowości, które zadebiutują na platformie w grudniu.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bogdan Boner: Egzorcysta Egzorcysta netflix