Iza Łęcka Iza Łęcka 19.11.2020 07:00
Far Cry 6 bohater i jego syn
2910V

Far Cry 6 ma nową datę premiery. Microsoft zdradził szczegóły

Nie będziemy zbyt długo czekać na premierę Far Cry 6. Jeśli informacje ze sklepu Microsoftu zostaną potwierdzone, kolejna gra Ubisoftu będzie następnym mocnym tytułem, który zadebiutuje na rynku w pierwszej połowie 2021 roku.

Prezentacja Far Cry 6 miała miejsce w lipcu i od tego czasu wiedzieliśmy, że produkcja Ubisoftu zadebiutuje na początku 2021 roku. Kilka tygodni temu studio opóźniło premierę, tymczasem  obecnie , odwiedzając sklep Microsoftu, mogliśmy się natknąć na nowe informacje dotyczące debiutu.

Według przedstawionych danych w zakładce gry, premiera Far Cry 6 odbędzie się 26 maja 2021 roku – zwróćcie uwagę, że gdy Wario64 wykonał screena, data zawitania na rynku produkcji określona została na wcześniejszy dzień.

Far Cry 6 będzie korzystać z funkcji Smart Delivery, więc kupując tytuł na Xboksa One, otrzymacie za darmo wersję na Xboksy Series X|S. Gra będzie także „zoptymalizowana” dla nowej generacji, by wykorzystać potencjał nowych platform. Przybliżony rozmiar pozycji może wynieść 50GB, jednak wiedząc jak sporo jeszcze zostało do premiery – tę adnotację powinniśmy przyjąć z dystansem.

Źródło: Twitter: Wario64

Tagi: data premiery Far Cry 6 Ubisoft