Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.11.2020 22:38
PlayStation 5 Warszawa
2837V

PS5 rozświetla Warszawę. Świetna akcja PlayStation Polska przed premierą PlayStation 5

Już jutro z samego rana pierwsi gracze odbiorą w Polsce konsole nowej generacji PlayStation, a jak się najwidoczniej okazuje nasz rodzimy oddział postanowił w odpowiedni sposób podkreślić premierę PS5. Otrzymaliśmy zdjęcia od czytelnika, według których w Warszawie możecie zobaczyć rozświetlony budynek ze znanym sloganem „Play Has No Limits” i znakiem "PlayStation".

Jeden z naszych czytelników właśnie spacerował w okolicach Rotundy i słynnego ronda Romana Dmowskiego, gdzie natknął się na wielką reklamę PlayStation 5. Najwidoczniej PlayStation Polska (podobnie jak brytyjski oddział) postanowił odpowiednio zaakcentować premierę PS5 i rozświetlił jeden z budynków.

Przechodnie mogą łatwo dostrzec znany slogan „Play Has No Limits”, który przewija się obok loga PlayStation, znaczków marki (krzyżyk, kwadrat, trójkąt, kółko) oraz oczywiście samego „PS5”. Jak udało nam się ustalić – na żywo robi to piorunujące wrażenie.

W 2020 roku nie możemy mówić o standardowej premierze konsoli nowej generacji, ale nawet w tak trudnych czasach, PlayStation Polska postanowiło wykorzystać okazję, by zaprezentować PlayStation 5. Na pewno warto dodać, że już jutro gracze otrzymają drugą szansę na kupienie PS5 – wszystkie szczegóły znajdziecie z samego rana na naszym portalu.

PlayStation 5 Warszawa - 1

PlayStation 5 Warszawa - 2

PlayStation 5 Warszawa - 3

Tagi: playstation 5 ps5 sony