Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.11.2020 14:22
PlayStation Metro UK
1069V

PS5 ozdabia Londyn. PlayStation UK wpadło na świetny pomysł i wykorzystuje metro do promocji

Sony ruszyło z finalną promocją PlayStation 5 i stacje metra Oxford Circus zostały ozdobione znakami PlayStation. Wszystko jest gotowe, by kolejni gracze mogli przywitać nową generację japońskiej korporacji.

Już wcześniej wspominaliśmy na portalu o ciekawej promocji serka śmietankowego, który ma trafić w gust fanów marki PlayStation, a teraz warto wspomnieć o oficjalnej inicjatywie Sony. Brytyjski oddział firmy postanowił wykorzystać stację metra Oxford Circus w Londynie, by świętować premierę PS5.

PlayStation UK potwierdziło wykorzystanie czterech znaków PlayStation (kółko, krzyżyk, kwadrat, trójkąt), które pojawiły się na wejściach do metra. Taka mała atrakcja będzie znajdować się w Londynie przez 48 godzin – następnie znaki zostaną przeniesione do pobliskiej siedziby Sony. Warto dodać, że SIE Europe znajduje się bardzo blisko (2 minuty drogi) wspomnianego miejsca.

Co ciekawe, PlayStation zadbało nawet o to, by odpowiednie oznaczenie pojawiło się na mapie linii metra. Są to oczywiście detale, ale trzeba przyznać, że brytyjski oddział PlayStation wpadł na bardzo ciekawy pomysł.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/ps5-marketing-takes-over-londons-oxford-circus-tube-station/

Tagi: playstation playstation 5 playstation uk PS5 Sony