Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.11.2020 21:47
Star Wars: Squadrons dlc Fostar Haven
870V

Star Wars: Squadrons z nową zawartością. EA zapewni bezpłatne aktualizacje

Twórcy Star Wars: Squadrons informowali, że zakończyli prace nad grą, ale dzisiaj otrzymaliśmy bardzo pozytywną wiadomość. Tytuł zostanie rozbudowany o dwie aktualizacje, dzięki którym sprawdzimy między innymi nową mapę.

Twórcy Star Wars: Squadrons zapowiedzieli w październiku nie zamierzają rozwijać gry, a później otrzymaliśmy nową zawartość związaną z serialem „The Mandalorian” oraz nawet deweloperzy zajęli się ulepszeniem produkcji dla next-genów – na konsolach Microsoftu możemy liczyć na zabawę w 120 klatkach na sekundę.

Prace nad tytułem najwidoczniej nie zostały w pełni zakończone, ponieważ Electronic Arts zapowiedziało dwie kolejne aktualizacje – pierwsza zadebiutuje 25 listopada, a druga zostanie opublikowana w grudniu.

Deweloperzy na dobry początek dodali nową mapę (Fostar Haven) oraz zadbali o cztery komponenty do maszyn, a w przyszłym miesiącu udostępnią dwa nowe statki (B-wing oraz TIE Defender). W grze pojawi się także opcja tworzenia niestandardowych spotkań. Wszystkie szczegóły nowości znajdziecie na stronie EA.

Pozostaje mieć nadzieję, że to nie koniec, a w przyszłości deweloperzy bardzo pozytywnie zaskoczą społeczność.

Star Wars Squadrons nowe maszyny

Źródło: https://www.ea.com/games/starwars/squadrons/news/holiday-supply-drops

Tagi: Electronic Arts Motive Studios Star Wars: Squadrons