Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.11.2020 18:02
FIFA 21 David Beckham
1125V

FIFA 21 z Davidem Beckhamem. Legenda wraca do gry EA Sports

Electronic Arts potwierdziło pozyskanie nowego ambasadora do swojej najbardziej dochodowej serii. Już w FIFA 21 pojawi się David Beckham i była gwiazda między innymi Manchesteru United i Realu Madryt może trafić do wszystkich fanów gry EA.

Electronic Arts nawiązało wieloletnią umowę ambasadorską z Davidem Beckhamem. Piłkarz czterokrotnie sięgnął po Mistrzostwo Anglii, wygrał Ligę Mistrzów, zdobywał Mistrzostwo Hiszpanii oraz Francji, a teraz jest prezydentem Miami Inter CF, który od 2020 roku gra w lidze MLS.

Posiadacze FIFA 21 mogą otrzymać ciekawy bonus:

„Aby uczcić jego powrót do gry, każdy, kto zagra w FIFA 21 do 15 stycznia 2021 r., otrzyma unikalny przedmiot Davida Beckhama w FIFA Ultimate Team jako „Groundbreaker” w VOLTA od 15 grudnia 2020 r. Dodatkowo, w ramach celebracji jego osiągnięć na boisku, jak i poza nim, Beckham zostanie dodany do gry jako ikona FIFA Ultimate Team od grudnia tego roku.”

To nie koniec współpracy, ponieważ podczas świątecznego okresu okładka FIFA 21 (edycja standardowa) zostanie podmieniona i na grafice zobaczymy Davida Beckhama. Tak sam zainteresowany wypowiedział się o współpracy z EA:

„Jestem bardzo dumny z powrotu do EA SPORTS z moją własną okładką FIFA 21 w edycji Beckham. Nie mogę się doczekać powrotu na boisko jako ikona wraz z niektórymi z moich starych kolegów z drużyny!”

Electronic Arts przypomina również, że już na początku grudnia odbędzie się premiera next-genowej wersji FIFA 21. Gracze mogą otrzymać za darmo nową wersję, a ostatnio spojrzeliśmy na pokaz dwóch ulepszonych piłkarzy. Natomiast Michał Karbownik został polskim ambasadorem gry – przeczytajcie nasz wywiad z piłkarzem.

Źródło: Informacja prasowa: mondaypr

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 21