Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.11.2020 16:11
PS5 za 5999 zł
11425V

PS5 za 5999 zł nawet w oficjalnym sklepie [Aktualizacja #1]

Już jutro ruszy druga tura zamówień na PS5 w Polsce, ale bez najmniejszego problemu już dzisiaj możecie kupić PlayStation 5 od oficjalnego partnera PlayStation. Problemem okazuje się cena, bo nawet w tym wypadku za urządzenie z dodatkowym kontrolerem trzeba zapłacić blisko 6000 zł.

Już kilka godzin temu partnerzy PlayStation Polska potwierdzili, że jutro gracze otrzymają możliwość kupienia PlayStation 5. Sklepy zagwarantowały sobie dodatkowe egzemplarze, jednak okazuje się, że nawet dzisiaj możecie sięgnąć po PS5 – problemem okazuje się cena.

Media Markt oferuje PlayStation 5 z dodatkowym kontrolerem za 5999 zł. Trudno tutaj mówić o normalnej ofercie, a warto zaznaczyć, że nie jest to kolejna propozycja jednego z klientów, który chce zarobić. To oferta oficjalnego sklepu.

Jest to oczywiście legalne, jednak trzeba przyznać, że sytuacja jest co najmniej dziwna – w końcu oficjalnie sprzedaż ruszy dopiero jutro, ale jeśli macie kilka dodatkowych tysięcy, to bez najmniejszego problemu możecie już dzisiaj zamówić konsolę.

Trzeba jednak dodatkowo zauważyć – PS5 trafi do graczy dopiero od 15 grudnia.

PS5 w Media za 5999 zł

[Aktualizacja #1]

  • Sprzedaż została zakończona.

Źródło: Cycu, dzięki za link!

Tagi: playstation 5 PS5 Sony