Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.11.2020 14:00
Street Fighter 6 Ryu
613V

Street Fighter 6 w danych udostępnionych przez hakerów. Capcom tym razem nie zdecydował się na ekskluzywność?

Capcom jeszcze nie zdążył zapowiedzieć Street Fighter 6, ale bijatyka pojawiła się w przecieku informacji od hakerów. Według przedstawionych szczegółów – tytuł ma trafić na konsole dwóch generacji oraz PC.

O Street Fighter 6 pisaliśmy w sierpniu, gdy jeden z informatorów postanowił podzielić się kilkoma szczegółami dotyczącymi problemów gry. Następnie Capcom w pewien sposób potwierdził doniesienia informując, że Yoshinori Ono opuścił zespół, a teraz serią będzie zajmować się „nowe pokolenie”.

Trzeba oczywiście pamiętać, że Street Fighter 6 nie został oficjalnie zapowiedziany, ale wzmianka o grze pojawiła się w e-mailach przesyłanych przez pracowników studia. Hakerzy postanowili opublikować kolejne szczegóły i w tym wypadku potwierdzają bardzo ważny szczegół.

Street Fighter 6 ma według informacji z systemu Capcomu zadebiutować na PlayStation 5, PlayStation 4, ale również na Xboksie Series X, Xboksie One oraz komputerach osobistych. Trzeba na pewno dodać, że nie jest to ostateczna wiadomość, ale sytuacja jest interesująca, ponieważ ostatnia odsłona ominęła konsole Microsoftu.

Na potwierdzenie informacji musimy jeszcze zaczekać, ale jak widać przynajmniej w pewnym momencie – Street Fighter 6 miał trafić na konsole dwóch generacji od dwóch producentów.

Źródło: Twitter: pokeprotos

Tagi: Street Fighter Street Fighter 6 Street Fighter VI