Gramy na żywo w Football Managera 2021! Zapraszamy od 20:00

Gry
885V
Gramy na żywo w Football Managera 2021! Zapraszamy od 20:00
redakcja | 19.11.2020, 19:18

Wszystkich fanów serii Football Manager zapraszamy na godzinę 20:00, kiedy to ekipa Forum CM/FM odpali stream z rozgrywki w najnowszą odsłonę tego najpopularniejszego piłkarskiego menedżera. 

Premiera Football Managera 2021 zbliża się wielkimi krokami. Osoby, które już zdecydowały się na zakup, mogą aktualnie zagrywać się w betę, a już od 24 listopada będzie nam dane przetestować pełną wersję najnowszej produkcji od SI Games. 

O nowym FM-ie napisaliśmy nieco przy okazji playtestu, ale nie da się ukryć, że to na tyle specyficzna gra, iż zdecydowanie łatwiej ją pokazać, niż o niej pisać. Jeżeli chcecie sprawdzić, jak Football Manager wygląda na żywo, to koniecznie zajrzyjcie na stream, który organizujemy wspólnie z jednym z największych i najstarszych forów poświęconych serii CM/FM - forumcm.net. Startujemy już o 20:00. 

Przypomnijmy, że Football Manager to najpopularniejszy na świecie menedżer piłkarski. Dziesiątki tysięcy piłkarzy, tysiące klubów, setki statystyk, dziesiątki lig, a w tym wszystkim Ty jako menedżer: decyduj o taktyce, transferach, treningu, reaguj na poczynania swoich podopiecznych na boisku i prowadź swój klub do największych triumfów. 

Nowa odsłona Football Managera to m.in. :

  • zupełnie przebudowany system interakcji z otaczającym nas światem (konferencje prasowe, miniczaty)
  • odświeżony dzień meczowy, który niesie ze sobą jeszcze więcej emocji
  • nowe statystyki i debiut systemy xG
  • atrakcyjniejsza formuła podsumowania sezonów
  • ulepszony silnik meczowy (który naprawdę działa :))
  • a także tradycyjnie zaktualizowane setki tysięcy profili zawodników, statystyk, danych o ligach, stadionach, pracownikach

Jeżeli szukacie miejsca do porozmawiania o FM-ie, zajrzyjcie na Forum CM/FM lub na oficjalny kanał discordowy forum. Do zobaczenia o 20:00!

Źródło: własne

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper