Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.11.2020 12:15
Halo 4 PC
964V

Halo 4 debiutuje na PC. Efektowny zwiastun premierowy i porównanie grafiki z Xbox One

Już wczoraj pisaliśmy, że Halo: The Master Chief Collection dorobiło się pełnego wsparcia na Xbox Series X|S, wprowadzającego m.in. framerate 120 fps. Wydawnictwo dorobiło się również zwiastuna premierowego w wersji na PC.

Halo 4 od 17 listopada dostępne jest wreszcie również na komputerach osobistych. Wszystko dzięki projektowi Halo: The Master Chief Collection. Wcześniej w tytuł można było zagrać wyłącznie na konsolach Microsoftu.

Wygląda na to, że deweloperzy znowu solidnie przyłożyli się do pracy, bo wydanie pecetowe, odpowiadające na najwyższych opcjach graficznych poziomowi grafiki z Xbox Series X, zgarnia sporo pochwał. Poniżej, oprócz trailera premierowego, znajdziecie też porównanie wydania Halo 4 na PC z wersją na XOne.

Przypominam przy okazji, że wczoraj wypuszczono również aktualizację Halo: The Master Chief Collection dla Xbox Series X i Xbox Series S. Dzięki niej komplet kampanii z Halo: The Master Chief Collection działa w 120 fps (w przypadku Xbox Series S trzeba się jednak zadowolić rozdzielczością 1080p, a nie 4K).


Tagi: halo pc