Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.11.2020 10:15
Alice in Borderland Netflix
631V

Alice in Borderland od Netflixa. Serialowa adaptacja mangi na ostatnim zwiastunie przed premierą

Chwalona manga stworzona przez Haro Aso pt. "Alice in Borderland" stała się kanwą dla nowego, netflixowego serialu, rozgrywającego się w stolicy Japonii, który zapowiada się bardzo obiecująco.

Już 10 grudnia obejrzymy na platformie Netflix adaptację komiksu japońskiego autora Haro Aso. 

"W świecie Borderland jest tylko jedna zasada potrzebna do przetrwania: wygrać w grach zagrażających życiu. Czy Arisu, uzależniony od gier wideo młody mężczyzna, który wcześniej dryfował przez życie, znajdzie w sobie siłę, by przetrwać Borderland?" - głosi oficjalny wpis Netflixa na temat serialu.

W serialu "Alice in Borderland" zobaczymy jak grupa młodych ludzi (w głównych rolach Kento Yamazaki i Tao Tsuchiya) radzi sobie w Tokio z nadprzyrodzonymi zdarzeniami i ekstremalnymi sytuacjami. Netflix wspomniał już o "hollywoodzkim rozmachu", a całość związana jest z tematem gier wideo (większość postaci z serialu uwielbia interaktywną rozrywkę). Czekamy zatem na premierę, która odbędzie się już 10 grudnia.

Pierwszy zwiastun "Alice in Borderland" czeka na was tutaj.

Netflix testuje ostatnio nowe rozwiązanie w kwestii dystrybuowania swoich treści. Chodzi o Netflix Direct, o którym przeczytacie tutaj.

Źródło: YouTube

Tagi: alice in borderland komiks manga Netflix serial