Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.11.2020 19:56
Tom & Jerry
1383V

Tom & Jerry wygląda dziwnie. Zwiastun filmu prezentuje mieszankę animacji z grą aktorów

Warner Bros. właśnie zaprezentował połączenie animacji z prawdziwym filmem. „Tom & Jerry” otrzymał pierwszy zwiastun i aktualnie trudno zachwycać się propozycją. Będzie to raczej przyjemność dla bardzo wąskiego grona odbiorców.

„Tom & Jerry” wyląduje na dużym ekranie w 2021 roku i będzie to kolejna próba połączenia animacji z prawdziwym filmem. Podczas historii będziemy obserwować między innymi głównych bohaterów, którzy zostali wyrwani z kreskówki, ale obok nich pojawią się normalni aktorzy.

Teraz widzowie będą obserwować, jak Tom musi wygonić Jerry'ego z hotelu, w którym ma odbyć się ślub stulecia. Duet rozpocznie standardową dla siebie walkę, ale mam wrażenie, że tylko najwięksi fani serii będą zadowoleni z takiej propozycji.

„Nowa wielkoekranowa przygoda Toma i Jerry’ego to robiąca wrażenie mieszanka klasycznej animacji i gry aktorskiej. Film wyznacza nowy etap w życiu tych słynnych bohaterów, zmuszając ich do niewyobrażalnego – podjęcia współpracy.”

W Tom & Jerry wystąpili: Chloë Grace Moretz („Sąsiedzi 2”, „Rodzina Addamsów”), Michael Peña („Cesar Chavez”, „American Hustle”, „Ant-Man”), Rob Delaney („Deadpool 2”, „Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw”), Colin Jost („Jak to robią single”, „Saturday Night Live”) i Ken Jeong („Bajecznie bogaci Azjaci”, „Kac Vegas”, „Transformers 3”). Reżyserem obrazu został Tim Story („Fantastyczna Czwórka”, „Myśl jak facet”, „Barbershop”), za produkcję odpowiada Chris DeFaria („LEGO Przygoda 2”, „Player One”, „Grawitacja”), a scenariusz napisał Kevin Costello.

Sprawdźcie nasze recenzje: „Życie przed sobą” i „Like a Boss”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: film Tom & Jerry trailer zwiastun