Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 26.01.2019 15:35
Last Oasis to ciekawie zapowiadająca się gra MMORPG o koczownikach i drewnianych mechach
887V

Last Oasis to ciekawie zapowiadająca się gra MMORPG o koczownikach i drewnianych mechach

Rynek gier MMORPG w ostatnim czasie został zdominowany głównie przez Chińczyków i ich cudaczne produkcje, które może i nie są zbyt popularne na Zachodzie, ale na świecie zarabiają grube miliardy.

Swoisty "boom" na survivale jaki miał miejsce parę lat temu już przeminął, aczkolwiek wciąż pojawiają się producenci, którzy chcą podejść do tematu nieco inaczej i z fantazją.

Youtube zmniejszy promocję filmów z clickbaite'owymi tytułami

Zapowiedziane niedawno Last Oasis to nadchodzące dzieło ekipy Donkey Crew, która to podjęła się wyzwania zrewidowania gatunku MMORPG w segmencie survivali i zaprezentowania nam przygody jakiej nie zapomnimy.

Last Oasis będzie przedstawiało nam historię koczowniczych ludów nomadzkich w alternatywnej rzeczywistości. Tam nikt nie posługuje się prymitywnymi kamieniami i nie cieszy jak dziecko z rozpalonego ogniska. Tutaj technologia rozwinęła się na tyle, że największe frakcje są już wstanie tworzyć ogromne drewniane konstrukcje mechopodobne, które można skojarzyć ze steampunkowymi dziełami znanymi między innymi z cyklu Rise of Nations.

Premiera zapowiedziana została na wiosnę tego roku, zaś kilka dni temu ogłoszono zapisy do zamkniętych beta testów.

Last Oasis - Steam Announcement Trailer

Tagi: last oasis mmorpg PC Steam Survival

Nie przegap