Iza Łęcka Iza Łęcka 17.11.2020 09:44
Minecraft x Star Wars
1147V

Minecraft x Star Wars. DLC zapewni graczom sporo frajdy

Minecraft otrzymał kolejne rozszerzenie, które tym razem szczególnie przypadnie do gustu fanom Gwiezdnych wojen. W dodatku Star Wars można skorzystać z całej gamy nowych skórek lub sprawdzić stylizowaną mapę.

Minecraft wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem, co jeszcze mocniej zachęca deweloperów do oferowania nowych atrakcji i udostępniania na serwerach kolejnych rozszerzeń. Najnowsze skupia się na ikonicznym uniwersum i zapewni zawartość z Gwiezdnych wojen.

DLC Minecraft Star Wars zawiera 12 planet, pakiet 36 skórek, pełen zestaw tekstur, skórki mobów i przedmiotów, odświeżone UI, a także licencjonowaną ścieżkę dźwiękowa. Zaoferowana zawartość czerpie garściami z takich produkcji jak „Gwiezdne wojny: część IV – Nowa nadzieja”, „Gwiezdne wojny: część V – Imperium kontratakuje”, „Gwiezdne wojny: część VI – Powrót Jedi” oraz najnowszego serialu „The Mandalorian”, który jest dostępny na Disney+.

Zespół Mojang nieustannie potrafi ubarwić codzienną rozgrywkę swoim sympatykom, a Minecraft wciąż zaskakuje – po ostatnim debiucie wersji VR dla PlayStation VR, obecnie możemy zatopić się w charakterystycznej produkcji, poznając zawartość inspirowaną wielką marką Disneya. Przypomnijmy, że bohaterowie serii trafili także do Super Smash Bros. Ultimate, więc wydawca nie tylko chętnie rozpoczyna współprace z zewnętrznymi IP do rozbudowy marki, ale również dzieli się swoimi dobrami.

Źródło: https://www.minecraft.net/en-us/article/star-wars-lands-minecraft

Tagi: 4J Studio / Mojang Microsoft Game Studios Minecraft