PS5 Simulator to pozycja dla graczy, którym nie udało się kupić PlayStation 5

Gry
5337V
PS5 Simulator to pozycja dla graczy, którym nie udało się kupić PlayStation 5
Iza Łęcka | 16.11.2020, 07:00

Już w tym tygodniu odbędzie się polska premiera PS5, ale nie każdemu graczowi udało się zamówić nową konsolę Sony. Właśnie z myślą o takich osobach powstał PS5 Simulator, który pozwala doświadczyć niektórych uroków PlayStation 5.

Sony nie może dostarczyć PS5 do wszystkich zainteresowanych graczy, jednak włodarze korporacji zapewniają, że pracują w pocie czoła, by przygotować kolejne egzemplarze next-genowej konsoli. W zeszłym tygodniu informowaliśmy naszych czytelników, że w Polsce pojawią się jeszcze dodatkowe egzemplarze sprzętu na premierę, ale nie wiemy dokładnie o jakiej ilości urządzeń możemy mówić.

W Sieci pojawił się symulator dla graczy, którym nie udało się kupić PS5 lub którzy obecnie nie mogą sobie pozwolić na nowe PlayStation. W darmowej produkcji każdy sympatyk marki może odpakować PlayStation 5, ustawić konsolę na półce i sprawdzić wszystkie akcesoria. Nie brakuje również takich "atrakcji" jak uporanie się z brakiem prądu czy też ułożenie telewizora we właściwym miejscu. Gracze muszą także zadbać o wszystkie przewody.

Trzeba przyznać, że twórcy popisali się poczuciem humoru, które może pomóc niektórym przetrwać do najbliższego czwartku – część z Was tego dnia odbierze własne PlayStation 5 i w rzeczywistości będziecie mogli doświadczyć nowej generacji Sony.

PS5 Simulator pobierzecie ze strony alxgrade.itch.io.

Źródło: https://alxgrade.itch.io/ps5-simulator

Komentarze (78)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper