Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 15.11.2020 14:53
Half-Life Alyx Commentary Update
814V

Half-Life Alyx. Nowa aktualizacja wprowadza 3 godziny materiału zza kulis

Po wielu latach posuchy Valve wydało w tym roku swoją pierwszą od dawna grę z prawdziwego zdarzenia, która to nie była tak martwym gniotem jak Artifact. Teraz firma wzbogaca Half-Life: Alyx o tonę materiałów zza kulis. 

Half-Life: Alyx pokazało wszystkim, że tworzenie gry przeznaczonej wyłącznie na gogle VR nie musi zakończyć się wydaniem budżetowego kloca, który co najwyżej może liczyć na godne zapomnienie.

Valve udowodniło, że jeśli się odpowiednio przyłoży, można przygotować naprawdę wielki i wybitny hicior z prawdziwego zdarzenia, który jak się potem okazało, stał się czymś więcej niż tylko zwykłą grą - tytuł Amerykanów służył nawet do prowadzenia wykładów.

Stworzenie tak wszechstronnej produkcji to nie lada wyczyn, dlatego zawsze fajnie jest dowiedzieć się co stało za procesem twórczym i co siedziało w głowach deweloperów, kiedy tworzyli konkretny poziom. Dzięki najnowszej aktualizacji gry dowiemy się wszystkich wspomnianych tajników pracy nad Half-Life: Alyx, bowiem deweloperzy przygotowali aż 3 godziny audiobooków do odsłuchania podczas rozgrywki!

Tagi: aktualizacja Half-Life: Alyx Valve Valve Corporation