Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2020 20:06
PS5 kolor czarny
12868V

PS5 już w nowych kolorach. Gracze nie czekają na ruch Sony i zajmują się odświeżeniem PlayStation 5

Nie musieliśmy długo czekać, by w Sieci pojawiły się materiały pokazujące PS5 w nowych kolorach. Gracze zajmują się odświeżeniem PS5 i nawet pokazują, jak można prosto wpłynąć na design konsoli.

Już na początku miesiąca pojawił się pierwszy model PlayStation 5 z motywem Spider-Mana, ale tylko kwestią czasu było, by w Sieci zadebiutowały materiały, na których gracze pokazują prosty sposób na odświeżenie PS5.

Panele można bardzo łatwo ściągnąć, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by przykładowo wykorzystać lakier i pomalować konsolę. Popularna okazuje się także folia winylowa, która jest wykorzystywana do ochrony lakieru samochodu. Nie powinno to także wpływać w żaden sposób na urządzenie, ponieważ sprzęt Sony w głównej mierze wydmuchuje ciepłe powietrze z tyłu – pokazywałem to w recenzji.

Sony jednak wciąż nie zaprezentowało swoich paneli, więc pozostaje tylko czekać, by w sklepach pojawiły się zamienniki – choć podobno japoński producent zadbał o patent, przez który firmy nie mogą w prosty sposób oferować elementów do PlayStation 5.

Poniżej możecie sprawdzić czarny PS5 oraz nawet cały proces przygotowania złotej wersji.

PS5 czarny kolor

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/with-no-ps5-colours-at-launch-users-are-customising-their-own-consoles/

Tagi: playstation 5 PS5 Sony