Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.11.2020 21:14
The Textorcist: The Story of Ray Bibbia kolejną grą za darmo
843V

The Textorcist: The Story of Ray Bibbia kolejną grą za darmo. Epic Games potwierdza następne tytuły w promocji

Epic Games zaprasza graczy do pobierania The Textorcist: The Story of Ray Bibbia i zapowiada wrzucenie do oferty Elite Dangerous. Gracze już teraz mogą zapoznać się z nietypową produkcją studia MorbidWare, która zadebiutowała na rynku w zeszłym roku i zebrała sporo pozytywnych opinii.

W ostatnich dniach wspominaliśmy między innymi o kolejnej promocji na PlayStation 4 czy też ciekawej ofercie na Disney+ (choć musicie mieszkać w odpowiednim kraju), ale nie możemy zapomnieć o propozycji Epic Games. Korporacja ponownie oferuje za darmo produkcję, którą mogą pobrać wszyscy gracze na PC.

The Textorcist: The Story of Ray Bibbia jest dostępne w ofercie do 19 listopada, więc możecie bez problemu wskoczyć na stronę i wrzucić grę do swojego katalogu. Propozycja studia MorbidWare jest ciekawym tytułem, który został określony przez deweloperów jako „elektryzujące połączenie gry w pisanie na klawiaturze z rozgrywką typu bullet hell”.

W trakcie rozgrywki zadaniem graczy jest dosłownie unikanie pocisków podczas pisania słów egzorcyzmów na klawiaturze. Zainteresowani wskoczą w sam środek akcji i jako Ray Bibbia rozpoczną walkę z kolejnymi demonami. Poniższy zwiastun dobrze obrazuje propozycję.

W kolejnym tygodniu pobierzemy wspomniany Elite Dangerous oraz The World Next Door.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Tagi: Headup Games MorbidWare The Textorcist: The Story of Ray Bibbia