Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.11.2020 17:34
Microsoft gratuluje Sony premiery PS5
3033V

Microsoft gratuluje Sony premiery PS5. Phil Spencer wspomina o wielkim osiągnięciu

Premiera PS5 nie mogła zostać niezauważona przez Microsoft. Główny oddział Xboksa i Phil Spencer pogratulowali japońskiej korporacji debiutu nowej generacji. Szef amerykańskiej marki nie ukrywa, że w dzisiejszych czasach jest to duże osiągnięcie.

Od dzisiaj PlayStation 5 jest dostępne w wybranych krajach, więc Microsoft postanowił pogratulować japońskiej konkurencji. Firma wysłała bardzo wymowny komunikat, w którym przypomina, że w 2013 roku również gratulowała Sony udanej premiery.

Do życzeń przyłączył się również Phil Spencer (szef marki Xbox), który pogratulował Jimowi Ryanowi (szef PlayStation), Markowi Cerny'emu (główny twórca systemu PS5), Hermenowi Hulstowi (szef PlayStation Worldwide Studios) oraz Tedowi Price'owi (szef Insomniac Games) premiery PS5. Przedstawiciel Microsoftu dodał, że w tych trudnych czasach jest to wielkie osiągnięcie.

Już wcześniej wspominaliśmy, że Sony gratulowało udanej premiery Microsoftowi, więc jak widać choć obie korporacje wciąż walczą o rynek – szefowie potrafią okazać klasę. Można w zasadzie odnieść wrażenie, że choć Sony i Microsoft w listopadzie wrzuciły do sklepów konsole nowej generacji, to przynajmniej aktualnie – obie firmy patrzą na świat w inny sposób.

Źródło: Twitter: Xbox, XboxP3

Tagi: Microsoft Phil Spencer PS5 xbox Xbox Series X