Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.11.2020 16:51
Astro's Playroom PS5
719V

Astro's Playroom i 64 Easter Eggi z PlayStation. Zobaczcie odwołania do wielu gier

Wszyscy posiadacze PlayStation 5 otrzymają za darmo Astro's Playroom. Produkcja jest załadowana na konsolach i naprawdę warto się z nią zapoznać, ponieważ twórcy nie tylko pokazują możliwości pada DualSense, ale załadowali tytuł licznymi Easter Eggami.

Już w naszej recenzji Astro's Playroom wspominałem, że produkcja jest przeładowana ciekawymi Easter Eggami. Gra nie tylko oferuje możliwość poznania opcji kontrolera DualSense (nasza recenzja), ale gracze podczas podróżowania po kolejnych światach spotykają na swojej drodze Astro Boty, które odgrywają scenki ze znanych pozycji.

W tytule znajdziecie między innymi nawiązania do God of War, Resident Evil, Final Fantasy VII, Heavy Rain, Killozone'a, Silent Hilla czy też inFamousa. Redakcja IGN znalazła 64 Easter Eggi, które możecie zobaczyć na poniższym materiale – ostrzegam jednak, że lepiej spojrzeć na ten film po zapoznaniu się z tytułem. Fani PlayStation mogą z wielką przyjemnością odkrywać znanych bohaterów.

Jeśli oczywiście nie macie problemu z oglądaniem Easter Eggów – serdecznie zachęcam. Zobaczycie tutaj kilka znanych scen, które mogą Wam przypomnieć o czasach poprzednich generacji.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Astro's Playroom gameplay Japan Studio Sony Interactive Entertainment