Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.11.2020 09:03
Genshin Impact działa o niebo lepiej na PS5, niż na PS4. Gameplay z aktualizacji 1.1
1405V

Genshin Impact działa o niebo lepiej na PS5, niż na PS4. Gameplay z aktualizacji 1.1

Genshin Impact intensywnie się rozwija. Darmowa, bardzo popularna gra właśnie otrzymała aktualizację 1.1 i przede wszystkim doczekała się obiecanego wsparcia dla PlayStation 5.

Chińskie studio miHoYo obiecało nam, że wyraźnie ulepszy grafikę w Genshin Impact na PS5. Patrząc na gameplay z zainstalowaną aktualizacją 1.1 można powiedzieć, że ogólna jakość wizualna gry jest taka taka sama, jak na PS4. Ogromnie poprawiono natomiast framerate. Gra w sekcjach, gdzie animacja lądowała w okolice 15-20 fps na PS4 (przede wszystkim w azjatyckim regionie świata gry) generuje teraz na PS5 60 fps, zgodnie z zapowiedziami deweloperów. Znacznie skrócono też loadingi. W tej sytuacji wybór jest oczywisty - w Genshin Impact gra się o niebo przyjemniej na next-genie Sony.

W aktualizacji 1.1 doczekaliśmy się również innych nowości dla wszystkich posiadaczy Genshin Impact. Te świeże motywy opisywaliśmy w szczegółach w jednym z poprzednich newsów. Poniżej znajdziecie też trailer z kompletem atrakcji, wprowadzanych przez aktualizację 1.1 (m.in. to 4 nowe postacie)

To oczywiście nie koniec rozwoju Genshin Impact. Już 23 grudnia do darmowej, chińskiej gry trafi nowy, wielki obszar, wraz z masą fabularnych misji i innych atrakcji.

 

Tagi: genshin Genshin Impact miHoYo ps5