Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.11.2020 09:13
Genshin Impact
1289V

Genshin Impact z lepszą grafiką i szybszymi loadingami na PS5. Nowe misje i postacie na zwiastunie

Genshin Impact to w obecnej postaci tylko początek wielkiej, epickiej przygody. Gra będzie się rozwijać o wiele nowych postaci, misji i przede wszystkim o nowe, ogromne obszary.

Najbliższa aktualizacja 1.1. wprowadzi szereg nowości do Genshin Impact, które zostały już po części ujawnione przez chińskie studio mihoyo, czyli autorów tego RPG-a Akcji.

Aktualizacja 1.1 do Genshin Impact wprowadzi:

Nowe postacie

    Tartaglia (5 gwiazdek)
    Zhongli (5 gwiazdek)
    Xinyan (4 gwiazdki)
    Diona (4 gwiazdki)

Nowe misje

Trzy pełne rozdziały misji zostaną dodane do rdzenia fabularnego, włączając w to wielkie zakończenie etapu Liyue. Oprócz tego dodane zostaną misje dla określonych postaci.

Wydarzenie sezonowe Uncreconciled Stars

2-tygodniowe wydarzenie, w których gracze powalczą "z wielkim zagrożeniem". Wydarzenie wprowadzi serię questów, kooperacyjnych wyzwań i będzie oferować nagrody, takie jak 4-gwiazdkowa postać Fischl.

Nowe przedmioty

Mobilny teleport (do fast travel), mobilna kuchenka, kompas na skarby, kamienie oculus resonance, przedmiot Wind Catcher, tworzący prądy powietrzne.

Wsparcie dla PS5

Genshin Impact zapewni wsparcie dla PS5 - z ulepszoną grafiką i szybszymi loadingami.

Poniżej znajdziecie najnowszą reklamę Genshin Impact, która promuje aktualizację 1.1, którą mamy otrzymać już 11 listopada 2020 r. Informacje o dalszych aktualizacjach gry znajdziecie tutaj.

Tagi: genshin Genshin Impact miHoYo