Microsoft reaguje na „dymiącego Xboksa”: „prosimy, nie zadymiajcie swojego Xboksa Series X”

News
34228V
Microsoft reaguje na „dymiącego Xboksa”: „prosimy, nie zadymiajcie swojego Xboksa Series X”
Iza Łęcka | 12.11.2020, 07:00

Amerykańska korporacja nie mogła liczyć na spokój po premierze Xboksów Series X|S. Materiał jednego z graczy stał się viralem, trafiał do kolejnych sympatyków elektronicznej rozgrywki, wywołując mocne reakcje. Microsoft musiał skomentować zdarzenie.

Wyprodukowanie milionów sztuk Xboksów Series X|S na premierę w czasie pandemii i dostarczenie ich na rynek mogło stanowić pewne wyzwanie. Pojawiają się sygnały o problematycznych jednostkach, tymczasem to wczorajszy materiał jednego z Polaków był szeroko komentowały.

Gracze zastanawiali się, czy jeden z właścicieli Xboksów Series X rzeczywiście miał wielkiego pecha czy też stworzył fałszywy materiał? W Sieci szybko pojawili się sympatycy obu stanowisk, a po kilku chwilach mogliśmy już zobaczyć wiele filmików, które prezentowały, jak ów „efekt” można łatwo stworzyć. O Xboksie Series X było coraz głośniej, ale niestety nie w kontekście, jaki od kilku miesięcy starał się uzyskać gigant z Redmond.

Trzeba przyznać, że dla pracowników Microsoftu wczorajszy dzień był niezwykle wymagający, tymczasem już kilka godzin temu główny oddział Xboksa opublikował ważną wiadomość:

Można te słowa odebrać jako bezpośrednie stanowisko Microsoftu po zapoznaniu się z kłopotliwą sprawą. Wsparcie działa – jeśli potrzebujecie tylko pomocy, która nie jest związana z vapowaniem, Xbox Support na pewno pomoże:

Źródło: Twitter: Xbox

Komentarze (213)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper