Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.11.2020 17:53
Logo filmu Mortal Kombat
945V

Film Mortal Kombat nie zadebiutuje w terminie. Na historię możemy zaczekać wiele miesięcy

Nie możemy liczyć na styczniową premierę „Mortal Kombat”. Twórcy muszą jeszcze dograć kilka kluczowych scen dla całej produkcji i najwidoczniej przez długi czas nie zobaczymy nawet zwiastuna. Informację przedstawił Todd Garner.

Scorpion i Sub-Zero powinni powrócić do kin w styczniu, ale dzisiaj możemy potwierdzić, że „Mortal Kombat” to kolejna wysokobudżetowa produkcja, która nie zadebiutuje w terminie – powodem jest oczywiście COVID-19.

Informacje potwierdził Todd Garner (współproducent), który nie ukrywa, że wciąż trwają prace na planie – według pierwotnych założeń, już w marcu powinny zostać przygotowane wszystkie sceny, ale jak wiadomo pandemia wpłynęła na wiele produkcji.

Gracze nie mogą również liczyć, że Warner Bros. w najbliższym czasie przedstawi nową datę premiery lub zaprezentuje zwiastun – wszystko ma czekać na moment, gdy kina będą ponownie otwarte. Jak wiadomo w najbliższym czasie nie możemy liczyć, że dojdzie do takiej sytuacji, więc najwidoczniej „Mortal Kombat” będzie musiał zaczekać na lepsze czasy.

Warto jednak dodać, że nowy „Mortal Kombat” będzie bardzo krwawy, ale twórcy podczas opracowywania walk stawiali na realizm.

Źródło: https://www.destructoid.com/stories/mortal-kombat-movie-delayed-indefinitely-due-to-covid-19-pandemic-609796.phtml

Tagi: film mortal kombat mortal kombat NetherRealm Studios