Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.11.2020 09:13
Bright Memory
3886V

Bright Memory zbiera baty na Xbox Series X. Zwiastun premierowy i przegląd ocen w recenzjach

Bright Memory przyspieszało bicie serca prawie każdego fana strzelanin FPP dzięki bardzo efektownym zwiastunom i pięknej grafice. Tytuł pojawił się już na rynku i jest dostępny na Xbox Series X.

Mowa tu o projekcie, nad którym od 5 lat pracuje zaledwie jedna osoba. Jak łatwo się zatem domyślić Bright Memory nie zapewnia takiej jakości jak np. nowe odsłony Doom.

W istocie w recenzjach chińska produkcja zgarnia kiepskie noty - na poziomie 5/10. Krytycy porównują Bright Memory na Xbox Series X do staroszkolnych strzelanek pod względem mechaniki zabawy. Graficznie tytuł wygląda znakomicie, ale - podobnie jak na PC - otrzymujemy tu tylko 30-40 minutowy, pierwszy rozdział. Po jego skończeniu jedyne, co możemy zrobić to przejść go jeszcze raz, od początku. W związku z tym redaktor Screen Rant twierdzi, że cena (która nie jest wysoka - to tylko 37 zł) wyznaczona za chińską produkcję, w której znajduje się sporo bugów i w której kiepsko działa sterowanie, nie jest adekwatna do jej jakości.

Pamiętajmy, że Bright Memory w obecnej postaci to tylko pierwszy rozdział większej produkcji. Chiński twórca już zapowiedział, że ma zamiar znacząco rozbudować tytuł na PC i Xbox Series X.

Oceny Bright Memory (Xbox Series X):

  • Destructoid 7
  • Press Start Australia 7
  • Wccftech 5,5
  • Metro 5
  • TheSixthAxis 5
  • Screen Rant 3

Tagi: Bright Memory FYQD Studio