Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.11.2020 12:15
Valhalla
1071V

Assassin's Creed Valhalla. Mniej oczywiste atrakcje i porady Ubisoftu w materiałach wideo

Assassin's Creed Valhalla zapewnia ogrom różnych aktywności - poczynając od przeróżnych minigierek (np. bardzo przyjemnej "gry w kości") a kończąc na łowieniu ryb. Właśnie na tym aspekcie przygody wikingów skupia się nowy materiał promocyjny Ubisoftu.

Assassin's Creed Valhalla zapewnia masę atrakcji, o których nie wspomina wielu recenzentów. W nowym materiale Ubisoftu możemy przyjrzeć się takim mniej oczywistym funkcjom w grze.

Ubisoft wymienia takie atrakcje jak możliwość korzystania z ukrytego ostrza w walkach (wystarczy zdjąć broń/tarczę z lewej ręki), walki z zelotami z pomocą sojuszników, wodne przeprawy w siodle wierzchowca (wymagane jest tutaj wykupienie treningu konia), łowienie ryb czy wreszcie wspomaganie się pijanymi NPC-ami w sekcjach stealth (dzięki głośnemu zachowaniu wstawionego gościa możemy odwrócić uwagę strażników).

Na deser otrzymujemy materiał wideo z "5 najważniejszymi poradami" od Ubisoftu - dotyczącymi oczywiście gameplayu w Assassin's Creed Valhalla. Rzućcie też okiem na zwiastun premierowy gry oraz na przegląd jej recenzji. Jak się okazało nie wszyscy są zachwyceni z jakości najnowszego przedsięwzięcia francuskiego wydawcy.

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft