Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.11.2020 12:48
WRC 9 PS5
677V

WRC 9 gotowe do premiery na PS5 i XSX. Reklama przypomina o wysokich ocenach

WRC 9 otrzymało mocne oceny,  a już 12 listopada pojawi się w wydaniu z ulepszoną grafiką na PlayStation 5 oraz na Xbox Series X.

W związku z wysokimi notami, jakie zgarnęło WRC 9 w wydaniu na PS4, XOne i PC (szerzej na ten temat pisaliśmy w tym miejscu) wydawca postanowił pochwalić się werdyktami w najnowszej reklamie. 

Redaktorzy zachwalali we wrześniu WRC 9 przede wszystkim za realistyczny model jazdy, niezłą grafikę i wspaniale zaprojektowane trasy.

Gra wydana 3 września podbiła serca wielu graczy, a teraz szykuje się do next-genowego uderzenia. Już 12 listopada tytuł dorobi się wydania next-genowego, które pozwoli na rozgrywkę w rozdzielczości 4k i przy 60 fps (i ze znacznie szybszymi loadingami). Pierwszy gameplay z PS5 możecie sprawdzić poniżej.

Warto przypomnieć, że gra wspiera bezpłatne przejście z PlayStation 4 na PlayStation 5 i Xboksa One na Xboksa Series X|S. Tak to wygląda w przypadku konsoli Sony (w przypadku wersji fizycznej, musicie posiadać płytę z PS4 w czytniku PS5, by móc pobrać grę):

WRC 9

Tagi: KT Racing Nacon WRC 9: The Official Game