Iza Łęcka Iza Łęcka 10.11.2020 08:56
Forza Horizon 4 XSX|S
4881V

Forza Horizon 4 błyszczy na zwiastunie potwierdzającym ulepszenia dla Xboksów Series X|S

Microsoft nie zagwarantował nowej Forzy na premierę next-genów, choć gracze, którzy uruchomią Forzę Horizon 4 na next-genie doświadczą wielu ulepszeń. PlayGround Games udoskonalili ostatni festiwal, który błyszczy na nowym zwiastunie.

Microsoft zaoferował 30 ulepszonych gier na premierę Xboksów Series X|S. Deweloperzy oferują płynniejszą rozgrywkę, wyższą rozdzielczość oraz zestaw nowych funkcji. Na liście znalazła się Forza Horizon 4: Fortune Island, która w ulepszonej wersji została przedstawiona na najnowszym materiale.

Festiwal nie został wzbogacony o płynność 120 klatek na sekundę, jednak deweloperzy oferują rozgrywkę w rozdzielczości 4K przy 60 fps czy też błyskawiczne wczytywanie. Gracze otrzymają szereg aktualizacji, a także mogą kontynuować swoją rozgrywkę od stanu z poprzedniej generacji (Smart Delivery).

Na doświadczenie tej serii w pełni next-genowej jakości przyjdzie nam jeszcze zaczekać. Nie od dzisiaj wiadomo, że Turn 10 Studio pracuje nad nową odsłoną, która najpewniej przyjedzie na rynek dopiero w przyszłym roku. O samej grze nie wiemy zbyt wiele, gdyż deweloperzy stronią od prezentacji wyścigów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Forza Horizon 4 microsoft PlayGround Games