Pokémon Master Collection w GAME. Sklep zdradził niespodziankę Nintendo?

Gry
2651V
Pokémon Master Collection w GAME. Sklep zdradził niespodziankę Nintendo?
Wojciech Gruszczyk | 09.11.2020, 19:12

Nintendo może już wkrótce ujawnić kolejną grę z serii Pokemon. Korporacja ma sięgnąć po pewniaka w formie Pokémon Master Collection. W pakiecie pojawią się trzy produkcje, które powinny trafić w gust wielu graczy.

Nintendo ostatnio udowodniło, że potrafi sprzedawać kotlety ubrane w nowe pudełka. Firma po sukcesie Mariana, może sięgnąć teraz po Pokemony – GAME dodał do swojego katalogu tajemnicze „Pokémon Master Collection”. Nie możemy spojrzeć na ostateczną okładkę, ale przedstawione szczegóły zapowiadają trzy klasyki.

Pokémon Master Collection ma oferować Pokemon Red, Pokemon Gold oraz Pokemon Ruby – wszystkie tytuły otrzymają sieciowe wsparcie z dostępem do Pokemon Home. Trzeba jednak zaznaczyć, że prawdopodobnie nie otrzymamy tutaj żadnych ulepszeń, a będą to po prostu klasyki ubrane w nowe menu i wrzucone na jedną kartę.

Patrząc na ostatnie wyniki Nintendo, odnoszę wrażenie, że korporacja może bez problemu oferować podobne atrakcje, ponieważ za każdym razem odnosi sukces za sukcesem. Jak wiadomo klasyczne Pokemony mają wielu fanów, jednak czy trzy pozycje są warte 49,99 funtów?

Źródło: Twitter: GameLeaksRumors

Komentarze (44)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper