Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.11.2020 12:40
GTA 5 ray tracing mod cyberpunk
3570V

Grand Theft Auto 5 wygląda niesamowicie z ray tracingiem dzięki modom. Motywy z Cyberpunk 2077 w Los Santos

Wielu fanów nadal dopieszcza wizualnie Grand Theft Auto V - obecnie prowadzone są prace nad wprowadzeniem modów z ray tracingiem.

Już w październiku prezentowaliśmy niesamowite nagrania z modami upiększającymi Grand Theft Auto 5. Fani cały czas prowadzą prace nad stworzeniem modów na PC, które przede wszystkim miałyby zapewnić bardzo realistyczne i efektowne oświetlenie, dzięki wprowadzeniu opcji ray tracingu.

Póki co mówimy tu przede wszystkim o pracach koncepcyjnych, ale już teraz widać, że takie przedsięwzięcia mają ogromny potencjał. Ciekawy w tej perspektywie jest filmik z modami wprowadzającymi motywy z Cyberpunk 2077 do Grand Theft Auto 5. Wszystkie materiały wideo z modami, nad którymi prowadzone są aktualnie prace znajdziecie poniżej.

Takie demonstracje prototypowych wersji modów dają pewien pogląd na to, jak zapewne będą wyglądać tytuły od Rockstar z PS5 i XSX. Niestety amerykańska firma nadal nawet nie zająknęła się na temat powstawania Grand Theft Auto 6. Cały czas czekamy na pierwsze informacje o rzeczonym tytule.

Za poniższe kompilacje wideo odpowiada Himura (Alexandru).Źródło: https://youtu.be/UYUrOcssHYM

Tagi: cyberpunk gta 5 ray tracing