Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.11.2020 09:30
Watch Dogs Complete Edition na next-geny
1429V

Watch Dogs Complete Edition coraz bliżej dostępności na nową generację! Gra oceniona przez ESRB

Wygląda na to, że element Przepustki Sezonowej do trzeciej odsłony świetnej, hakerskiej serii od Ubisoftu, francuscy twórcy zamierzają wydać już niedługo.

Seria Watch Dogs cały czas się rozwija - zaledwie kilka dni temu zadebiutowała trzecia odsłona, Watch Dogs Legion, która stawia na zupełnie nowe doznania i wiele innowacji, jeśli chodzi o przebieg rozgrywki. Jeśli jesteście ciekawi naszych wrażeń, to warto przeczytać recenzję, która wyczerpuje temat wad oraz zalet najnowszej produkcji od Ubisoftu.

Warto przypomnieć, że w ramach Przepustki Sezonowej, dla wszystkich posiadaczy gry dostępna ma być także Watch Dogs Complete Edition. Popularne ESRB oceniło grę, zaznaczając, że przeznaczona jest ona także na PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Fani zaczęli żartować, że być może wreszcie dostaniemy gameplay, jaki prezentowano podczas pamiętnego pokazu na E3.

I o ile wiedzieliśmy, że ta nadejdzie, to umiejscowienie jej w bazie ESRB zwiastuje, że premiera świetnego prezentu do Watch Dogs Legion zbliża się wielkimi krokami. Na ten moment niestety wciąż nie znamy daty premiery, ale możemy mieć nadzieję, że będzie to miało miejsce jeszcze w tym roku.

Watch Dogs Complete Edition

Źródło: https://twitter.com/AllGamesDelta_/

Tagi: Ubisoft Watch Dogs