Iza Łęcka Iza Łęcka 03.11.2020 13:41
Mass Effect
1496V

Mass Effect Legendary Edition zostanie ogłoszone w tym tygodniu? Aktorzy głosowi pojawią się na N7 Day

W najbliższą sobotę uwaga społeczności Mass Effect skupiona będzie wokół N7 Day, podczas którego prawdopodobnie możemy usłyszeć o Mass Effect Legendary Edition. Na wydarzeniu pojawią się aktorzy odpowiedzialni za głos Komandora Sheparda.

W zeszłym miesiącu w bazie danych koreańskiego odpowiednika PEGI zawitał Mass Effect Legendary Edition. Jeśli gra zostanie wkrótce zapowiedziana, to będzie to kolejna produkcja EA, która wyciekła przed oficjalną prezentacją za sprawą organizacji zajmującej się klasyfikacją produkcji – wcześniej sprawa miała się podobnie z Need for Speed Hot Pursuit Remastered.

BioWare przygotowuje się do N7 Day, które od 2012 roku odbywa się rokrocznie 7 listopada i jest wielkim świętem społeczności Mass Effect. W najbliższą sobotę odbędzie się panel, na którym pojawią się Mark Meer oraz Jennifer Hale, czyli aktorzy głosowi odpowiedzialni za głos Komandora Sheparda.

Podczas eventu będziemy mogli zobaczyć również: Steven Blum (Grunt), Kimberly Brooks (Ashley Williams), Raphael Sbarge (Kaidan Alenko), Courtenay Taylor (Jack), Alix Wilton Regan (Samantha Traynor), William Salyers (Mordin Solus), DC Douglas (Legion) oraz Ali Hillis (Liara T'Soni), czyli znanych aktorów którzy mieli okazję pracować nad legendarnymi produkcjami BioWare.

Nieco pikanterii dodaje fakt, że studio informuje o „niezwykle specjalnym panelu”, na którym pojawi się także Patrick Weekes, czyli scenarzysta trylogii Mass Effect... Czy w tak dogodnych okolicznościach możemy spodziewać się zapowiedzi oczekiwanego od dawna odświeżenia klasycznej trylogii? Będziemy przyglądać się sprawie, a oficjalne ogłoszenia będziecie mogli przeczytać na naszym portalu.

Źródło: https://www.pcgamer.com/the-mass-effect-voice-cast-is-reuniting-for-an-n7-day-panel/

Tagi: BioWare Mass Effect Mass Effect Legendary Edition N7 Day