Iza Łęcka Iza Łęcka 06.11.2020 09:35
Dungeons 3 Realmforge
744V

Dungeons 3 za darmo. Epic Games ujawnił kolejną grę w promocji

Dungeons 3 zawitało w najnowszej promocji Epic Games, dzięki której gracze mogą otrzymać pozycję za darmo. Twórcy Unreal Engine potwierdzili również tytuł, który znajdzie się w specjalnej ofercie w kolejnym tygodniu. Przygotujcie się na pobieranie gry studia MorbidWare.

W ostatnich dniach Sony dwukrotnie zaprosiło entuzjastów swojej marki do promocji (ponad 770 gier na PlayStation 4 i oferta na PlayStation Plus), tymczasem do głosu doszedł Epic Games. Nieustannie zachęcając sympatyków grania do swojego sklepu, Epic oferuje kolejną produkcję, którą w tym przypadku jest tytuł stworzony przez Realmforge Studios.

Dungeons 3 – pobierzcie za darmo

Dungeons 3 trafiło na rynek w 2017 roku, osiągając całkiem dobrą średnią ocen na poziomie 75%. Wśród pozytywów dziennikarze wskazywali między innymi długą kampanię, interesujące tryby sieciowe oraz elementy humorystyczne – ukończenie głównego wątku zajmuje około 26,5 godziny. Oprócz rozbudowywania własnego imperium, gracze prowadzą własną armię na drodze ku zwycięstwu przeciwko siłom dobra.

Dzięki najnowszej ofercie nie musicie płacić, by zapoznać się z historią. Epic Games zaoferowało Dungeons 3, które zostało objęte promocją do 12 listopada, do godziny 17:00, by następnie w ofercie pojawił się The Textorcist.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Tagi: Dungeons 3 Kalypso Media Realmforge