Iza Łęcka Iza Łęcka 04.11.2020 12:27
PS Plus promocja
5512V

PS Plus w promocji przed premierą PS5. Sony wysyła do graczy zaproszenie do oferty

Sony zachęca do kontynuowania subskrypcji PS Plus, ale tym razem oferta nie jest dostępna dla wszystkich. Japoński producent przygotował promocję dla graczy, którzy posiadają jeszcze aktywny abonament PlayStation Plus. 

Sony w ostatnich dniach nie próżnuje. Japończycy przygotowali znakomitą ofertę PlayStation Plus, a także uruchomili kolejną promocję na PlayStation Store, tymczasem kolejni gracze otrzymują wiadomości e-mail dotyczące specjalnego rabatu.

Sympatycy marki PlayStation mogą skorzystać z kodu na 25% obniżkę PS Plus, obniżając tym samym cenę 3-miesięcznej lub rocznej subskrypcji. Sony jednak podkreśla, że pragnie zachęcić do PlayStation Plus graczy, którzy mają aktywny abonament – oferta wysyłana jest do niektórych subskrybentów usługi, którym kończy się abonament w tym miesiącu lub do końca roku: 

„Masz ochotę na 25% zniżki na następne 3 lub 12 miesięcy PlayStation Plus? Wkrótce nadejdzie czas na opłacenie abonamentu, więc ten ekskluzywny kod rabatowy do wykupienia w PlayStation Store może pojawić się w odpowiednim momencie.

Wybierz subskrypcję na 3 lub 12 miesięcy abonamentu PS Plus* i wpisz swój kod przy kasie - dodatkowy czas zostanie dodany bezpośrednio do obecnego abonamentu. Nie zwlekaj, Twój kod wygasa 9 listopada o 23:59 i możesz go użyć tylko raz.”

Jeżeli zbliża się termin wygaśnięcia Waszego abonamentu – sprawdźcie swoje skrzynki e-mail. Możliwe, że będziecie mogli załapać się na promocję. 

Jak zapewne pamiętacie, Sony co jakiś czas oferuje podobne oferty dla swoich graczy. Niezwykle często, z okazji różnych premier gier bądź znaczących wydarzeń, możemy zgarnąć dodatkowe promocje czy darmowe motywy – ostatni z nich był z okazji 10-lecia PlayStation Plus.

Tagi: playstation plus promocja ps plus Sony