Iza Łęcka Iza Łęcka 05.11.2020 07:36
PS5 panele Sony
2381V

Panele PS5 z motywami z popularnych gier. Kolejna firma próbuje zwrócić uwagę graczy

Sony wciąż nie potwierdziło szczegółów dotyczących oficjalnych paneli do PlayStation 5, tymczasem następny producent planuje opracować części do PS5. Wymienne panele zawierają specjalne motywy z gier. 

Na początku tygodnia informowaliśmy naszą społeczność o ofercie firmy CustomizeMyPlates.com, która próbowała sprzedawać kolorowe panele do PlayStation 5, jednak propozycja została zablokowana przez prawników Sony. Japoński producent nie zezwala na sprzedaż nieoficjalnych części do PS5. 

Jak się okazuje opisana wyżej sprawa nie zniechęciła limitedfive.com, które przedstawiło własną ofertę. Pomysłodawcy projektu potwierdzają, że posiadają już PlayStation 5 i przygotują specjalne, wymienne panele sygnowane motywami z niezwykle popularnych produkcji Sony - Horizon Forbidden West, Demon's Souls, Ratchet & Clank: Rift Apart, Spider-Man Miles Morales. 

Zachęcając do zakupów, producent podkreśla wysokiej jakości wykonanie malunków z gier, prostą i wygodną wymianę części oraz możliwość odświeżenia wyglądu next-gena - trzeba przyznać, że oferta wygląda całkiem zadowalająco.

Mając jednak w pamięci rozwiązanie sprawy związanej z CustomizeMyPlates.com, możemy przypuszczać, że również propozycja  limitedfive.com zostanie skutecznie wstrzymana przez japońskiego producenta. Wiele wskazuje na to, że Sony planuje tworzyć własne akcesoria do PS5 i sprzętów – pamiętajcie, że również w DualSense można szybko dokonać wymiany panelu.

PlayStation 5 panele z gier

Źródło: https://www.limitedfive.com/

Tagi: panele playstation 5 PS5 Sony