Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 03.11.2020 18:43
cod black ops cold war
933V

Call of Duty: Black Ops Cold War - wysyp informacji o kampanii fabularnej, w tym nowe ujęcia z gry

Raven Software podało nowe szczegóły na temat kampanii fabularnej w grze Call of Duty: Black Ops Cold War.

Raven Software niedawno podało oficjalne wymagania sprzętowe Call of Duty: Black Ops - Cold War. Jak się okazało, na dyskach będziemy potrzebować minimum 250GB wolnej przestrzeni. Deweloperzy nie zwalniają tempa i podają nowe konkrety dotyczące produkcji, tym razem skupiając się na kampanii fabularnej, o której do dnia dzisiejszego było wiadomo bardzo mało.

Według opisu twórców, Black Ops Cold War to kontynuacja Call of Duty: Black Ops, które również rozgrywało się w klimatach Zimnej Wojny. W przypadku najnowszej części strzelankowej marki, historia przygotowana z myślą o pojedynczym graczu zabierze nas do Holandii, a dokładniej do Amsterdamu, gdzie będzie odbywać się kryzys irańskich zakładników, wietnamskiej dżungli, czy nawet siedziby KGB (jedna z dwóch najważniejszych służb specjalnych w okresie panowania ZSRR), aby rozprawić się z wrogimi jednostkami. Zainteresowani wskoczą w buty wyszkolonego żołnierza - Masona - który wraz ze swoim oddziałem będzie musiał wytropić, a następnie schwytać radzieckiego szpiega posługującego się pseudonimem "Perseusz". 

Dodatkowo, w niektórych zadaniach przejmiemy kontrolę nad innymi postaciami. Raven Software wspomniało tutaj o agencie CIA działającym pod przykrywką w szeregach KGB. Jeśli wykonamy nim jakikolwiek głupi ruch, tudzież źle poprowadzimy rozmowę, agent zostanie zidentyfikowany, a nasze zadanie zakończy się fiaskiem. Z podobnym elementem mieliśmy już do czynienia chociażby w Call of Duty: WWII.

Dla wyżej wspomnianych trzech krajów przygotowano króciutkie klipy, które przedstawiają tereny, na które odbiorcy trafią już 13 listopada bieżącego roku.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/three-black-ops-cold-war-campaign-missions-have-been-detailed/
https://segmentnext.com/2020/11/03/raven-software-sneak-peek-black-ops-cold-war-story/

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops - Cold War Treyarch / Raven Software