Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 02.11.2020 19:15
Gran Turismo 7
1579V

Gran Turismo 7 prawdopodobnie z premierą w pierwszej połowie 2021 roku

Jak podaje francuska reklama Gran Turismo 7, najnowsza odsłona wyścigowej serii od Sony pojawi się na rynku w pierwszej połowie następnego roku. 

Gran Turismo 7 to jedna z najciekawszych gier zmierzających na PlayStation 5 (możliwe, że także na PS4). Po ujawnieniu pierwszego zwiastuna, dowiedzieliśmy się, iż wyścigówka będzie umożliwiała rozgrywkę na next-genie Sony w rozdzielczości 4K z 60 klatkami na sekundę.

Wciąż jednak nie wiemy, kiedy kolejna odsłona popularnej marki Sony Interactive Entertainment ujrzy światło dzienne. Sytuację trochę wyjaśnił jeden z użytkowników portalu zrzeszającego fanów serii, który jakimś cudem dotarł do francuskiej reklamy owej produkcji ujawniającej, że gra zostanie wydana na PS5 w pierwszej połowie następnego roku kalendarzowego.

Patrząc na poniższe wideo, możemy już zapomnieć, że Gran Turismo 7 pojawi się na półkach sklepowych jeszcze w tym roku, tudzież na początku kolejnego. Myślę, że najbezpieczniejszym terminem byłoby wydanie tytułu w marcu/kwietniu, o ile studio Polyphony Digital nie natrafi na dodatkowe problemy.

Źródło: https://www.psu.com/news/gran-turismo-7-release-targeting-first-half-of-2021-according-to-advert/

Tagi: Gran Turismo 7 Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment