Iza Łęcka Iza Łęcka 02.11.2020 13:36
PS5 czerwony, czarny, niebieski, złoty
1615V

PS5 nie może otrzymać paneli, ale skiny nie są problemem. Rozpoczęto sprzedaż naklejek i akcesoriów

Poszczególne firmy oferujące dodatki do konsol nie zamierzają czekać na oficjalne ogłoszenia Sony. Podczas gdy Japończycy zablokowali możliwość tworzenia nieoficjalnych paneli, Customizemyplates rozpoczęło sprzedaż skinów na PlayStation 5. Naklejki mają sprawić, że gracze odświeżą wygląd nadciągającego wielkimi krokami next-gena.

Sony zgłosiło skargę i zablokowało możliwość tworzenia nieoficjalnych paneli do PlayStation 5. Możemy przypuszczać, że już wkrótce przedstawione zostaną szczegółowe informacje dotyczące wymiennych części do PS5, tymczasem Customizemyplates ponownie nie próżnuje i nie czeka na decyzje japońskiego producenta.

Sklep rozpoczął zwracanie pieniędzy za zamówione nieoficjalne panele, jednocześnie zamieszczając w swojej ofercie skiny – są to zestawy naklejek (lewy panel, prawy panel, środek), które zostały przygotowane z super cienkiego tworzywa (0,15 mm). Całość łatwo się nakłada, pozostawiając gładką powierzchnię pozbawioną pęcherzyków, a zgodnie z zapewnieniami producenta, podczas ściągania jej z PlayStation 5, sprzęt w żaden sposób nie zostanie uszkodzony pozostałościami.

Firma oferuje skiny na PlayStation 5, DualSense, a także poszczególne akcesoria do PS5 – w ofercie znajduje się między innymi ładowarka do dwóch kontrolerów (z możliwością zawieszenia słuchawek) oraz podstawka do PS5 z dwoma miejscami na ładowanie padów.

Już w zeszłym tygodniu pojawił się pierwszy materiał, na którym mogliśmy spojrzeć na oklejone PlayStation, zapowiada się jednak, że to dopiero początek i już od premiery next-gena częściej będziemy widzieć sprzęt w "nowych szatach".PS5 w różnych kolorach

PS5 w różnych kolorach 2

Źródło: https://www.customizemyplates.com/collections/all-products

Tagi: playstation 5 PS5 Sony