Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.10.2020 21:26
PS5 w czarno-szarym kolorze zaprezentowane przez YouTubera
3106V

PS5 w czarno-szarym kolorze zaprezentowane przez YouTubera. Sprawdźcie skin PlayStation 5

PlayStation 5 jeszcze nie trafiło na półki sklepowe, a nawet nie mogliśmy przeczytać pierwszych recenzji, a już YouTuber zaprezentował skin PS5. Dave Lee pokazał urządzenie Sony w nowych barwach

Tylko kwestią czasu jest pojawienie się wymiennych paneli do PlayStation 5? Jak za chwilę zobaczycie, już teraz powstają skiny dla PS5, dzięki którym urządzenie Sony będzie wyglądać inaczej.

Dave Lee przedstawił swój materiał, na którym opowiada o między innymi DualSense, ale na filmie zaprezentował także skiny do PlayStation 5 – najwidoczniej nie są to jeszcze oficjalne elementy przegotowane przez Sony, ale trzeba przyznać, że nawet w takiej (wstępnej formie) całość wygląda ciekawie.

Jak wiadomo Sony podczas rozebrania PlayStation 5 potwierdziło, że gracze będą mogli bez problemu wymienić boki next-genowej konsoli, ale wciąż brakuje nam oficjalnego ruchu japońskiej korporacji i zapowiedzi paneli. Dave Lee prawdopodobnie wykorzystał naklejkę, która prezentuje się nieźle, ale jak podkreśla sam zainteresowany – YouTuber sądził, że całość będzie prezentować się lepiej.

Źródło: YouTube.com

Tagi: playstation 5 PS5 Sony