Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.11.2020 11:32
apex legends
621V

Apex Legends. Nowa mapa na gameplayowym zwiastunie. Podniebne miasto zachwyca

Już w tym tygodniu Apex Legends otrzyma nowy sezon rozgrywek. Dzisiaj możemy przyjrzeć się szykowanym atrakcjom w najnowszej reklamie.

Apex Legends doczekało się nowego materiału wideo, skoncentrowanego oczywiście na atrakcjach z siódmego sezonu. Premiera sezonu nazwanego "Wstąpieniem" odbędzie się już 4 listopada.

Wiemy już, że w ramach "Wstąpienia" dostaniemy trzecią mapę, zwaną Olimpem. Właśnie na niej, czyli na podniebnej, futurystycznej kolonii, skupia się nowy filmik, który znajdziecie poniżej. Wielką nowością 4 listopada będzie też wprowadzenie do gry nowej zawodniczki, zwanej Horizon. Filmik przedstawiający tło fabularne i genezę tej bohaterki mogliśmy oglądać już kilka dni temu.

EA zapowiadało już jakiś czas temu, że mocno zainwestuje w Apex Legends i faktycznie trzeba powiedzieć, że strzelanka free-to-play w konwencji Battle Royale przyspieszyła pod względem częstotliwości otrzymywania aktualizacji. Grze mimo wszystko nadal daleko pod tym względem do niesamowicie szybko rozwijanego Fortnite.

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment