Iza Łęcka Iza Łęcka 27.10.2020 12:47
Apex Legends
609V

Apex Legends otrzyma nową mapę. Twórcy zapowiadają 7. sezon rozgrywek i kolejną Legendę

Respawn Entertainment ma nadal wielkie plany na rozwój Apex Legends – już na początku listopada odbędzie się premiera dużej aktualizacji. „Wstąpienie” przedstawi sympatykom BR nową Legendę, a pojedynki zostaną rozegrane na nowej, trzeciej już, mapie.

Twórcy Apex Legends zmienili plany dotyczące premiery Battle Royale na Nintendo Switchu, ale nie zapominają o wspieraniu innych platform. Gra będzie wciąż rozbudowywana, a już wkrótce odbędzie się premiera nowej zawartości.

„Wstąpienie” zostanie opublikowane 4 listopada – gracze otrzymają dostęp do nowej Legendy zwanej Horizon oraz trzeciej mapy zatytułowanej Olimp. Żeby móc dokładniej przyjrzeć się miastu w chmurach, deweloperzy opracowali nowe Opowieści z Odludzia, a gracze będą mogli prześledzić i dowiedzieć się więcej o podróży nowej bohaterki na arenę oraz jej dalszych planach.

„Gdy Olimp popada w kryzys energetyczny, Horizon i jej robotyczny towarzysz, N.E.W.T., wyruszają w daleką podróż w poszukiwaniu kryształów, które mogą uratować jej ojczystą planetę. Horizon udaje się w nieznane, pocieszona jedynie perspektywą ocalenia rodziny i domu. Przez zdradę, która brutalnie uniemożliwia szczęśliwe zakończenie jej podróży, zagubiona w czasie Horizon wraca do domu i walczy o powrót do swego syna.”

Nowe wyzwania oraz systematycznie pojawiająca się świeżutka zawartość sprawiają, że sympatycy IP będą mogli spędzać kolejne godziny na serwerach - Respawn Entertainment nie zapomina o swoich graczach.

Źródło: Informacja prasowa: Monday – agencja komunikacji

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment