Ghost of Tsushima: Legends wciąż oblegane. Twórcy chwalą się skalą zainteresowania produkcją

News
1020V
Ghost of Tsushima: Legends wciąż oblegane. Twórcy chwalą się skalą zainteresowania produkcją
Kajetan Węsierski | 31.10.2020, 14:30

Tryb Wieloosobowy w najnowszym hicie od Sucker Punch cieszy się niezwykłą popularnością. Kolejni samurajowie próbują swoich sił w misjach dla kilku graczy.

Ghost of Tsushima: Legends to świetne, darmowe rozszerzenie do ciepło przyjętej samurajskiej opowieści od studia Sucker Punch, które oferuje nam możliwość przechodzenia przeróżnych misji w trybie wieloosobowym. Jak mogliście przeczytać w recenzji od Mateusza, całość wypadła naprawdę dobrze, a liczba graczy na serwerach przez pierwszy weekend zdawała się to potwierdzać.

Od premiery minęły już jednak dwa tygodnie, a po takim czasie często przychodzi czas na weryfikowanie początkowych zachwytów. Liczby jednak nie kłamią, a te mówią jasno, że mamy do czynienia z czymś, co bardzo mocno wciągnęło graczy. Dane za pierwsze 10 dni działania Ghost of Tsushima: Legends przekazują nam, że:

  • Rozegrano 11.7 miliona misji w Trybie Legend;
  • Pokonano 141 miliony Oni;
  • Przyzwano 22.7 miliona duchowych psów;
  • Rozprawiono się z 1.3 miliarda przeciwników;
  • Najczęściej (30% przypadków) wybierano klasę Skrytobójcy.

Wyniki wpływają na wyobraźnię i nie pozostawiają wątpliwości, że tryb multiplayer nawet w takich grach cieszy się niebywałym zainteresowaniem. Z dnia na dzień liczby rosną i obrazują, że chęć rozwoju tego segmentu przez Sucker Punch jest świetnym ruchem. Graliście już?

Źródło: https://twitter.com/PlayStation/status/1321860613342199808

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper