Beyond Good & Evil 2 cały czas powstaje. Gra świetnie się rozwija pomimo odejścia Michela Ancela

News
920V
Beyond Good & Evil 2 cały czas powstaje. Gra świetnie się rozwija pomimo odejścia Michela Ancela
Kajetan Węsierski | 31.10.2020, 13:30

CEO Ubisoftu zdradził, że pomimo braku Michela Ancela na pokładzie, rozwój sequela ciekawej gry od Wild Sheep Studio idzie cały czas w bardzo dobrym kierunku.

to gra, której wyczekują całe masy fanów. Nie dziwi więc skala zmartwienia informacją o emeryturze jednego z weteranów branży Michela Ancela, który oprócz stworzenia Raymana, opiekował się także pierwszą częścią wspomnianej na początku odsłony. Ubisoft bardzo szybko uspokoił jednak graczy i poinformował, że odejście twórcy nie sprawi, że projekty wylądują w koszu.

Głos w sprawie gry raz jeszcze zabrał Yves Guillemot, szef firmy, który potwierdził wcześniejsze stanowisko i pochwalił postępy produkcyjne. Poinformował, że pomimo rozstania z Ancelem, ekipa twórców wciąż radzi sobie świetnie, a rozwój całego uniwersum widać gołym okiem:

Gra rozwija się naprawdę dobrze. Tamten świat jest naprawdę fantastyczny. Jak widać, nawet Netflix zdecydował się wziąć to uniwersum i stworzyć film na jego podstawie. Zespół cały czas robi postępy, a wszystko idzie poprawnie.

I choć premiera nie nastąpi prędko (cały czas mówi się o optymistycznej wersji z 2022 rokiem), to już za kilka miesięcy mielibyśmy zobaczyć pierwszy od 2018 roku materiał z gry. Ten skupiłby się na rozgrywce, jaką zaoferuje się nam na potrzeby sequela.

Źródło: https://gamingbolt.com/beyond-good-and-evil-2-development-is-progressing-well-ubisoft-ceo-assures

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper