Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 31.10.2020 13:15
Crash Bandicoot 3: Warped 22 urodziny
712V

Crash Bandicoot 3: Warped obchodzi dziś 22. urodziny! Jak wspominacie kultowego klasyka?

Pierwsze PlayStation otrzymało całe mnóstwo wybitnych gier, które do dziś cieszą się fantastycznym uznaniem, miłością fanów i miejscami bywają po prostu niezastąpione. Jednym z takich hitów bez wątpienia był Crash Bandicoot 3: Warped!

Mało kto z Was zapewne zwrócił na to uwagę, ale to właśnie dziś równe 22 lata temu na pierwszym PlayStation zadebiutował Crash Bandicoot 3: Warped autorstwa niezastąpionego Naughty Dog!

Zarówno w 1998 roku jak i wiele lat później trzeci Crash szokował graczy swoją złożonością ukrytą w prostocie, zachwycał nieszablonowym podejściem do projektu poziomów, chwytał za serce muzyką, a także powodował opad szczeny kreatywnością, z jaką projektanci podeszli do całego projektu.

Nic zatem dziwnego, że tytuł zgarnął wtedy mnóstwo ocen 10/10, został przez wielu okrzyknięty najlepszą platformówką na "szaraka", a do tego przez bite 22 lata nie mógł znaleźć godnego następcy - bo co jak co, ale Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas to pierwszy w 100% udany platformówkowy Crash od czasów "trójki".

Z okazji 22 urodzin przygód kultowego jamraja trochę sobie powspominajmy stare dobre czasy.

Tagi: crash bandicoot 3: warped Naughty Dog Sony Computer Entertainment