Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.10.2020 14:06
ps5 logo
5133V

PS5 Digital Edition wróciło w Polsce do sprzedaży [Aktualizacja #1]

Sony nie może zagwarantować wielkiej liczby egzemplarzy PS5, więc część graczy może zdecydować się na najnowszą ofertę. W NeoNet ponownie pojawił się PS5 Digital Edition, który może okazać się dobrą opcją dla fanów cyfrowej dystrybucji.

PlayStation 5 na całym świecie cieszy się gigantycznym zainteresowaniem i zamówienie dzisiaj konsoli jest bardzo trudne. Od czasu do czasu sklepy wrzucają do swoich ofert zwolnione sztuki i prawdopodobnie właśnie z taką sytuacją mamy miejsce teraz. Część graczy rezygnuje z zakupów, więc ponownie pojawia się szansa zamówienia PS5.

PS5 Digital Edition wróciło w Polsce do sprzedaży

Jak wspomniałem w tytule – jest to wersja Digital Edition, czyli sprzęt nie posiada czytnika płyt, ale jeśli skupiacie się na cyfrowej dystrybucji, to możecie zainteresować się ofertą. Prawdopodobnie do końca roku nie możemy liczyć na dostęp do normalnej wersji PS5, więc niektórzy fani marki PlayStation mogą się skusić na taką propozycję.

W naszej redakcji znajduje się standardowy model PlayStation 5 – już wcześniej mieliśmy okazję przedstawić unboxing sprzętu, pokazaliśmy porównanie z Xboksem Series X oraz podzieliliśmy się pierwszymi wrażeniami z DualSense.

[Aktualizacja #1] 

Produkt został wykupiony.

Źródło: https://lowcygier.pl/preordery/pre-order-playstation-5-digital-za-1849-zl-ponownie-dostepny-w-neonet-30-10/

Tagi: playstation 5 PS5 Sony